Drodzy Sąsiedzi…

Drodzy Sąsiedzi,

Dostałem dziś oficjalną informację od Gminnej Komisji Wyborczej o wyborze mojej osoby na Radnego Gminy Suchy Las z Zielątkowa. Bardzo serdecznie dziękuję Wam za poparcie, którego skala znacznie przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Wasze zaufanie jest dla mnie zobowiązaniem do pracy na rzecz wspólnego dobra. Mam nadzieję, że za pięć lat, na koniec kadencji, wszyscy będziemy mieli przekonanie, że warto było na mnie postawić.

Dziękuję również moim kontrkandydatom, Pani Ewie i Pawłowi za spokojną i merytoryczną kampanię. Tak jak mówiłem w prywatnych rozmowach, liczę na współpracę i wspólne działanie na rzecz naszej wsi. Razem jesteśmy w stanie zrobić wiele dobrego i wszystkie ręce są do tego potrzebne.

Z wieloma z Was rozmawiałem już bezpośrednio lub telefonicznie, od wielu dostałem sms-y z gratulacjami. Za wszystkie wyrazy sympatii bardzo dziękuję.

W imieniu swoim, ale również Pani Sołtys i Rady Sołeckiej pozwolę sobie już dziś zaprosić Was wszystkich na nasze wiejskie spotkanie wigilijne, które będzie dobrą okazją do bezpośredniego porozmawiania. Tradycyjnie spotykamy się w sobotę dwa tygodnie przed świętami. W tym roku będzie to 8 grudnia.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie w dniu wyborów.

Pozdrawiam

Tomasz Sztolcman